Operator calculator - Departament tehnic (Service)

Full time
bucuresti 08/08/2018   Full time

Candidatul ideal
- studenti/absolventi de facultate;
- cu bune cunostinte de MS Office;
- responsabili, sociabili si cu spirit de echipa;
- proactivi, cu atentie deosebita la detalii;
- rezistenti la sarcini repetitive si la stres;
- punctuali si dispusi la un program de lucru full-time;
- cu afinitate catre tehnic si dorinta de a-si forma o cariera intr-o companie moderna din domeniul electro-IT.

Descrierea jobului
- reprezinta interfata dintre client si companie;
- preia si proceseaza produsele service/retur conform procedurii interne si gestioneaza eficient relatiile dintre unitatea de service si companie.

Beneficii:
- asigurare medicala la MedLife;
- decontare transport;
- decontare abonament la sala;
- achizitii de produse la pret de furnizor;
- locatie langa statia de metrou Politehnica, in incinta Apaca langa mall-ul Afi Cotroceni.

Poti aplica si trimitand cv-ul pe adresa de mail hr@cel.ro

Aplica la acest job