Ambalator Colete / Gestionar Depozit

Full time
incepand de la 1700 lei
new
bucuresti 19/11/2018   Full time incepand de la 1700 lei new

Candidatul ideal:

- responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
- fara cazier;
- cu bune cunostinte de utilizare a calculatoarelor si internetului;
- fara probleme de sanatate, conditie fizica buna.

Descrierea jobului:

- ambalarea in mod corespunzator a coletelor de Fan Courier
- aranjarea produselor in depozit
- incarcarea si descarcarea produselor in/din masini
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa

Beneficii:

- salariu incepand de la 1500 Lei + bonuri
- carte de munca
- decontare transport
- asigurare medicala la MedLife
- ore suplimentare platite
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale
- locatie langa statia de metrou Politehnica in incinta Apaca langa mall-ul Afi Cotroceni
- program de lucru de luni - vineri, 10.00-19.00, cu pauza

Poti aplica si sunand la 0733.949.508 sau pe mail la hr@cel.ro

Descrierea companiei:

CEL.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania.
Inca de la inceput, din anul 2004, am avut parte de o crestere dinamica si am contribuit la consolidarea comertului online printr-o gama variata de produse la cel mai bun pret si o experienta de cumparare simpla, rapida si placuta.

Aplica la acest job